Ekskluzywny Butik Zarządzania Sprzedażą

Na rynku jest wielu Coachów. Są to jednak zwykle specjaliści wzmacniający psychikę. Specjaliści od organizacji pracy i wzmacniający poszczególne kompetencje w ramach programów rozwojowych. Posiadają ogromną wiedzę i doświadczenie w doprowadzaniu swoich podopiecznych do stanu odwagi w podejmowaniu decyzji. I w 99% przypadków na tym proces się kończy.

Pojawia się luka polegająca na tym, że często nawet jak już jestem gotów podjąć decyzje, to nie wiem jaką. Jaka byłaby optymalna?

Jeśli stoisz przed takim dylematem – postaw na Be Yourself. 30-letnie doświadczenie w sprzedaży w wielkich korporacjach i w mniejszych organizacjach. Doświadczenie z wielu branż pozwalające zrozumieć różne niuanse wynikające ze specyfiki. Doświadczenie w kierowaniu dużymi i mniejszymi zespołami o dużej różnorodności. Doświadczenie poparte sukcesami w wychowywaniu cenionych menedżerów. Doświadczenie w budowaniu zespołów od zera, w restrukturyzacjach, w pracy podczas kryzysów.

To wszystko możesz mieć współpracując z Be Yourself.

Metody dobieramy do potrzeb. Z reguły najbardziej skuteczne są rozwiązania mieszane uwzględniające zarówno coaching, jak i mentoring. Szkolenia 1:1 i wspólne rozwiazywanie konkretnego problemu.

Doradztwo przy wdrażaniu systemów (np. CRM, SFA).

Doradztwo w zakresie budowania strategii sprzedaży.

Doradztwo w zakresie tworzenia standardów pracy w dziale handlowym z uwzględnieniem wszystkich kanałów.

Doradztwo w zakresie motywowania i rozwoju handlowców.

Wszystko, co Cię zaskakuje w sprzedaży możesz skonsultować.

FORMY WSPÓŁPRACY:
1. Projekt
2. Indywidualny warsztat dedykowany kompetencji lub problemowi
3. Porady.

Tego nie znajdziesz na rynku w jednym miejscu poza Be Yourself.

Jeśli przygotowujesz się do egzaminu z matematyki, to możesz wziąć korepetycje z wszystkich działów, np. tylko z algebry, albo wyłącznie z badania przebiegu funkcji.

Podobnie możesz współpracować z Be Yourself. Albo razem z nami doskonalisz się w całym przekroju swoich obowiązków, albo wzmacniasz jedną z wybranych kompetencji, albo rozwiązujesz z nami konkretny jednostkowy problem od np. wprowadzenia segmentacji klientów do przeprowadzenia rozmowy korygującej z pracownikiem.