Szkolenia on-line

Warsztaty prowadzą: ELŻBIETA GIERLICZ i BOGDAN CHODKOWSKI

 

ELŻBIETA GIERLICZ

Menadżer z ponad 20-letnim doświadczeniem w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi w takich branżach, jak telekomunikacja, finanse, dobra szybkozbywalne oraz handel wielkopowierzchniowy. Od ponad 21 lat prowadzi projekty rektrutacyjne, zarówno jako konsultant dla klientów zewnętrznych, jak i rekrutacje wewnętrzne jako HR Manager.

Posiada wieloletnie doświadczenie w reorganizacji struktur organizacyjnych dużych polskich i międzynarodowych firm. Specjalizuje się w programach rozwojowych oraz szkoleniowych dla menadżerów i specjalistów. Z wykształcenia jest socjologiem. Posiada uprawnienia do prowadzenia centrum oceny i rozwoju (AC/DC).

 

 

BOGDAN CHODKOWSKI

Konsultant i trener z 20-letniem doświadczeniem w branży rekrutacyjno-doradczej. Przeprowadził ponad 400 projektów rekrutacyjnych dla grupy ponad 50-ciu firm międzynarodowych (m.in. firm zajmujących czołowe pozycje na liście TOP500 magazynu FORTUNE) i i kilkunastu firm polskich.

Założyciel dwóch firm rekrutacyjnych i twórca rozwiązań i metodologii rekrutacyjnych w istotny sposób zwiększających efektywność i skuteczność funkcjonowania działów i całych organizacji.

Posiada wykształcenie i przygotowanie biznesowe (absolwent programu Management prowadzonego przez Canadian International Management Institute pod merytorycznym przewodnictwem Harvard Business School Publishing) oraz andragogiczne, dzięki czemu skutecznie łączy podejście biznesowe z aspektem ludzkim obejmującym rozwój zawodowy.

Od 2008 roku jest certyfikowanym konsultantem wiodącego systemu (m.in. w zakresie modułów Audition, TeamScape, Backdrop, SLR-Strategic Leadership Review) należącego do międzynarodowej firmy oferującej światowej klasy rozwiązania w zakresie oceny i rozwoju pracowników