Omówienie raportu badania kompetencji

500,00 

Omówienie badanie odbywa się online. Uczestnik dostanie zaproszenie z linkiem i hasłem do platformy, gdzie wypełni test. Rozmowa trwa ok. 1,5 godziny.

Kategoria: Tagi: , ,

Opis

Ważne jest też kto przeprowadza sesję informacji zwrotnej. Zamawiając badanie kompetencji sprzedażowych, na pewno warto zainwestować w rozwiązanie, w którym osoba omawiająca raporty i wskazująca kierunki rozwoju ma duże doświadczenie w sprzedaży. Która wychwyci niuanse i specyfikę zarówno branży, jak i kanału dystrybucji.

Cena omówienia raportu badania kompetencji: 500 zł / sztuka (1,5 godziny rozmowy)

Badanie może wykonać wielu certyfikowanych konsultantów a certyfikacja obejmuje sposób przeprowadzenia badania, raportowanie i omówienie wyników. Ten ostatni punkt jest kluczowy. Interpretacja raportu będzie tym trafniejsza, im osoba dająca informację zwrotną bardziej zna się na sprzedaży.

Badanie kompetencji sprzedażowych to poznanie mocnych i słabych stron, które daje możliwość świadomego korzystania z posiadanych atutów i określa kierunki rozwoju. Informacja zwrotna wskazująca najszybsze ścieżki wzrostu własnej efektywności, dla większości ambitnych handlowców jest na wagę złota. Badanie wykonane jest poprzez zastosowanie narzędzia diagnostycznego FinxS Sales Assessment. Prawdopodobnie najlepiej dopasowanego do badania kompetencji sprzedażowych.

Nasze 30-letnie doświadczenie w całkowicie różnych branżach, znajomość wszystkich kanałów dystrybucji, biegłe poruszanie się w B2B, B2C, FMCG, usługach – daje większą gwarancję zrozumienia specyfiki danej firmy.

Jeśli masz pytania lub potrzebujesz więcej informacji, czekamy na kontakt: Emilian Wojda tel.: 602 488 333, email: emilian.wojda@be-y.pl