Elżbieta Gierlicz

Partner zarządzający

Pasjonują mnie ludzie, książki i filmy. Bardzo dużo czytam. Pasja – zawsze jest obecna w moim życiu. Czegokolwiek się podejmuję. Uwielbiam poznawać ludzi – ich poglądy, zainteresowania, marzenia, przemyślenia, motywacje. To wszystko mnie inspiruje. Często spaceruję i przyglądam się architekturze – szczególnie okresu międzywojennego.

Zawodowo od lat 90-tych współpracuję z ludźmi: kiedyś jako konsultant ds. rekrutacji, a potem (od roku 2000) jako specjalista, manager i na końcu dyrektor działu HR. Rynek pracy znam z obserwacji i doświadczeń jako konsultant i manager reprezentujący różnych pracodawców (prywatnych i międzynarodowych korporacji).

Be yourself rozwijam z potrzeby dzielenia się swoim doświadczeniem (również jako osoba szukająca pracy), wiedzą oraz przemyśleniami w zakresie przyszłości rynku zawodowego!

woman 1 Informacje o nas
man Informacje o nas

Bogdan Chodkowski

Partner zarządzający

Powiedzieli napisz o sobie. Potrzebujemy materiału na stronę…..

Kim jestem? Szczęśliwym ojcem, pasjonatem życia. Odkrywcą możliwości. Kreatorem rozwiązań i pomysłów. Czasami niepokorny, w większości kreatywny. Lubię pracować, tworzyć, wspierać. Praca z ludźmi i dla ludzi – mój ideał. A co jakiś czas potrzebuję samotności. Uwielbiam czytać. Kocham piłkę nożną (jestem fanem LFC!).

Poza tym, mam ponad 20 lat doświadczenia w branży doradczej. Byłem headhunterem, doradcą, coachem. Przeprowadziłem ponad 400 projektów rekrutacyjnych oraz wspierałem ponad 500 osób w grupowych i indywidualnych projektach rozwoju kariery. Akredytowany konsultant Facet5 (jednego z najbardziej wszechstronnych i nowoczesnych kwestionariuszy diagnozy osobowości zawodowej).

Be yourself rozwijam z potrzeby dzielenia się wiedzą i wiary w możliwości ludzkiego potencjału!

Nowy paradygmat na rynku pracy: zmień pracę na bezpieczne dochody – czas na JA FIRMA

Jedną z możliwości zabezpieczenia swojej przyszłości w nadchodzących latach jest myślenie jak przedsiębiorca. Zacznij kreować swoją wizję przyszłości.  Jedną z opcji jest znalezienie zapotrzebowania na własną wiedzę, kompetencje i doświadczenie. Jeżeli zdecydujesz się na założenie własnego biznesu dostaniesz odpowiednie wsparcie – nadchodzą czasy przedsiębiorczości!