Be Yourself – Mission Possible

Doradzamy i szkolimy osoby indywidualne jak znaleźć nową pracę lub jak zmienić aktualną pracę na dużo lepszą.

Oferujemy wsparcie w skutecznym zarządzaniu przyszłością zawodową. Sprawimy, że Twoja droga zawodowa będzie lepiej dostosowana do Twoich umiejętności, predyspozycji, wartości, oczekiwań i stylu życia.

Współpracowaliśmy z wieloma Klientami indywidualnymi. Skupiamy się na tym, aby nasi Klienci w wyniku konsultacji: odbywali więcej spotkań rekrutacyjnych, docierali do pracodawców oraz rekruterów, opanowali zasady lepszej autoprezentacji w trakcie rozmów rekrutacyjnych oraz finalnie znaleźli nową pracę.

Be Yourself – Nie zatrzymuj się!

1. Wczoraj kończy się teraz.
2. Jutro zaczyna się dzisiaj.
3. Skorzystaj z jednych z najbardziej doświadczonych konsultantów na rynku.

Be Yourself – Nasze rozwiązania

Naszą wiedzę zdobywaliśmy od wczesnych lat 90-tych XX wieku. Setki projektów, tysiące klientów, obserwacja i analiza rynku pracy na przestrzeni ostatnich trzech dekad z poziomu pracodawców, konsultantów, pracowników i podwykonawców.

Uczestniczyliśmy w tworzeniu nowych organizacji i całych segmentów. 

To wszystko  dało nam możliwość zdobycia bezcennej wiedzy, jak radzić sobie na rynku pracy niezależnie od koniunktury. Stworzyliśmy system i metodologię, dzięki którym bezpiecznie poprowadzimy Cię w przyszłość.

Otrzymasz potrzebne wsparcie, będziesz wiedział, w jakim kierunku podążać, jakie obszary rozwijać, jak radzić sobie w zmieniającej się rzeczywistości zawodowej i jak być skutecznym w przyszłości.

Pomagamy ludziom w poprawie sytuacji zawodowej i przychodowej

– Wspieramy w znalezieniu stabilnego zatrudnienia.
– Pomagamy znaleźć lepszą pracę i zarabiać więcej
– Doradzamy w znalezieniu dodatkowych źródeł dochodu i lepszego zabezpieczenia na przyszłość (możliwości doradcze, consultingowe, interim management, MFBS -management franchising business system).

Pomagamy w procesie znalezienia pierwszej pracy

– Świadczymy usługi doradcze w zakresie obecnego i przyszłego rynku pracy.
– Doradzamy w procesie zakładania własnego firmy/działalności (m.in. elementy strategii indywidualnego blue ocean, analiza SWOT-experience, strategia rozwoju).

METODA PRACY:

Proponowane etapy procesu konsultacji (do wyboru):

1. CAREER-TARGET: wsparcie w określeniu zgodnej z doświadczeniami, predyspozycjami i oczekiwaniami Zamawiającego odpowiedniej pracy i drogi rozwoju zawodowego.

2. BADANIE KWESTIONARIUSZEM ZAWODOWYM: Pełna analiza osobowości zawodowej: badanie kwestionariuszem on-line, przekazanie informacji zwrotnych wraz z pełnym raportem połączona ze zdefiniowaniem idealnej roli zawodowej.

3. BADANIE KWESTIONARIUSZEM DEFINICJI ROLI ZAWODOWEJ: Analiza preferowanej i właściwej pozycji zawodowej w odniesieniu do ról w organizacji, poglądów , preferowanych zachowań i odpowiednich typów organizacji oraz stylów zarządzania.

4. PROJECT SELF COMMUNICATION: pomoc w określeniu odpowiedniej komunikacji w procesie poszukiwania pracy połączona ze zbudowaniem odpowiedniego wizerunku (np. Linked IN).

5. CV PRO: wersja CV na bazie indywidualnego szablonu przygotowana wspólnie z uwzględnieniem indywidualnych celów i kluczowych kompetencji.

6. ML/E-MAIL-DIRECT CONTACT: list motywacyjny i wiadomość mailowa przygotowana w całości na podstawie życiorysu i celów zawodowych, opracowane w celu kontaktu bezpośredniego z wybranymi osobami.

7. INTERVIEW-PRO: Przygotowanie do efektywnej rozmowy rekrutacyjnej – analiza, komentarze, wskazówki.

8. INTERVIEW-HUNTING: Metodologia pozyskiwania zaproszeń na rozmowy kwalifikacyjne.

9. ALOKACJA – BAZA/NETWORK: Wykorzystanie sieci kontaktów Be Yourself.

10. CONSIERGE: sesje wspierające proces doradczo-szkoleniowy.

11. CALL&ADVISE: bieżące doradztwo telefoniczne.

12. PERSONAL ON-BOARDING: wsparcie w skutecznym wejściu do nowej organizacji.

Wspólnie z konsultantem klient dobiera odpowiednie elementy potrzebne do znalezienia odpowiedniej pracy. Ustalane są też zakresy poszczególnych modułów, które mogą się różnić w zależności od poziomu zaawansowania poszczególnych Klientów.

Przed przystąpieniem o wyboru odpowiedniego i najlepszego zakresu współpracy przeprowadzamy nieodpłatną konsultacje z każdym potencjalnym Klientem.

Zadzwoń 602 704 994, 605 858 522 lub napisz elzbieta.gierlicz@be-y.pl, bogdan.chodkowski@be-y.pl.

Kierujemy się zasadą EFEQT.

Wybrane opinie uczestników programów poszukiwania pracy

„…Świeże, odkrywcze spojrzenie. Konkretnie, celnie, w punkt. Do tego ciekawa, niebanalna osobowość sprawiły, że współpraca z Panem Bogdanem była naprawdę fascynująca…Pan Bogdan operuje na zupełnie innym, znacznie wyższym poziomie…” – National Key Account Manager

„…Sukces w poszukiwaniu nowych pracodawców jak i możliwość zainteresowania zawdzięczam Panu Bogdanowi Chodkowskiemu ” – Dyrektor Operacyjny – Branża Retail

„…Bardzo Ci Bogdan dziękuję za możliwość udziału w warsztatach zawodowych. To niesamowite doświadczenie…Kilka godzin, a tak wiele zmieniły w moim życiu…” – Sprzedawca – Branża Outdoor

„Panie Bogdanie, ogromnie żałuję, że nie poznałem Pana wcześniej…Wspólna, ciężka praca w sposób znaczący zwiększyła ilość spotkań oraz projektów w których uczestniczyłem…Tym samym miałem możliwość poznać wiele osób, jak i doświadczyć lawinę zainteresowania…” – Dyrektor Sprzedaży – Firma Medyczna

„Ogromna wiedza, profesjonalizm oraz praktyczne wskazówki były dla mnie motywacją oraz inspiracją do działania i wiary w swoje umiejętności…” – Territory Manager – FMCG

„Współpraca z Bogdanem i Elą dała mi zupełnie nowe spojrzenie na poszukiwanie pracy oraz na to, co ja mogę wnieść do biznesu nowego pracodawcy. Po przerwie na urlop macierzyński było niezbędne, aby zidentyfikować zarówno moje potrzeby, cele i ambicje zawodowe na nowo jak i uświadomić sobie czego nie chcę. Teraz zupełnie inaczej podchodzę do procesu poszukiwania pracy i rozmów z pracodawcami – z dużo większą świadomością mojej wartości na rynku pracy.” – Dyrektorka Finansowa – branża e-commerce

„We współpracy z Elą i Bogdanem najbardziej doceniam ich zaangażowanie i indywidualne podejście w sprawie bardzo ważnej dla mnie – mojej ścieżki zawodowej.
Dzięki ich kompleksowemu doradztwu poszukiwania satysfakcjonującej pracy są bardziej świadome i efektywne, a wynikiem konsultacji są konkretne materiały i dokumenty, które wykorzystuję w procesach rekrutacyjnych.
Jak dobry trener na siłowni dokładają 10% więcej niż sami myślimy, że jesteśmy w stanie wycisnąć na tej zawodowej sztandze. A to jest kluczowe w odważnym przekraczaniu granic. Poza tym, są po prostu fajnymi Partnerami do rozmowy i współpracy.„
Product Owner

„Rozpocząłem współpracę z Be Yourself po kilku miesiącach nieudanych poszukiwań nowego pracodawcy. Na początku naszych spotkań skupiliśmy się na moich dotychczasowych doświadczeniach zawodowych i oczekiwaniach względem nowego pracodawcy. Jednocześnie otrzymałem cenne wskazówki w których sektorach rynku moje umiejętności są szczególnie pożądane. Podczas współpracy poznałem też aktualną specyfikę rynku z perspektywy pracodawców, kogo potrzebują i na co szczególnie zwracają uwagę. Dzięki tym wskazówkom mogłem dostosować swoje CV, a także komunikację podczas rozmów rekrutacyjnych.
Nasza kooperacja dała pozytywny efekt już po kilku tygodniach co jest najlepszą rekomendacją dla Be Yourself.”
Reporting Manager

„Moje spotkanie z firmą Be Yourself miało miejsce w bardzo ważnym momencie mojego życia. Byłem tuż po zakończeniu nieudanego projektu oraz w trakcie poszukiwania nowej pracy. Współpracując z Be Yourself, miałem możliwości poznania aktualnych trendów i preferencji na rynku pracy. Firma Be Yourself zapewniła mi „pakiet” informacji niezbędnych do poznania aktualnej sytuacji rynkowej jak i niezbędne praktyczne szkolenia takie jak: rozmowa kwalifikacyjna, czy analiza mocnych i słabych stron. Z czystym sumieniem polecam tę firmę, podkreślając ich znajomość rynku, znajomość wielu przemysłów, jak i profesjonalizm w komunikacji dwustronnej.”
Dyrektor Produkcji

EFEQT – Metodologia

Jak działamy?

Evaluation

E

OCENA

Evaluation

E

OCENA

Na początku procesu dokonujemy szczegółowej analizy stanu faktycznego. Zaczynając już od tego etapu patrzymy nie tylko na poszczególne elementy podlegające analizie, ale również na procesy łączące je.

Facts

F

FAKTY

Facts

F

FAKTY

Nasze doświadczenie daje gwarancję, że będziemy bazowali na faktach. Wiemy gdzie, o co i jak zapytać.

Effectiveness/Efficiency = E2

E

SKUTECZNOŚĆ/EFEKTYWNOŚĆ

Effectiveness/Efficiency = E2

E

SKUTECZNOŚĆ/EFEKTYWNOŚĆ

W efekcie prac wykonanych na etapach (E) i (F) dokonujemy oceny i budujemy szczegółowy plan działań nakierowanych na zwiększenie efektywności i skuteczności działania organizacji jako całości lub jednostki przy projektach indywidualnych.

Quality

Q

JAKOŚĆ

Quality

Q

JAKOŚĆ

Jakość jest wpisana w naszą pracę, a w szczególności w kontakty z osobami z firmy Klienta lub klientem indywidualnym.

Together

T

WSPÓŁPRACA/WSPÓLNIE

Together

T

WSPÓŁPRACA/WSPÓLNIE

Pracujemy wspólnie z Klientami, aby wynikiem nie był tylko suchy raport wraz z listą działań, ale rzeczywista zmiana w kompetencjach jednostki bądź organizacji na poziomie procesów i zachowań.