Dla wymagających… dla oczekujących efektów… sieć naszych partnerów!!

QliniQ Partners

To, co się dzieje na rynku pracy dzisiaj i w przyszłości wymaga stałego rozwoju osobistego i zawodowego. Twoja efektywność osobista i zawodowa dzisiaj i jutro wymaga wiedzy i konkretnych umiejętności.

Właśnie dlatego stworzyliśmy dla Ciebie zespół ekspertów w swoich dziedzinach.

Razem z nimi łączymy naszą wiedzę i doświadczenie, dzięki którym otrzymasz skuteczne wsparcie w efektywnym zarządzaniu swoją przyszłością zawodową.

vr e1573308067758 Nasi konsultanci

Poznaj naszych ekspertów

ela scaled Nasi konsultanci

Elżbieta Gierlicz

partner zarządzający

Pasjonują mnie ludzie, książki i filmy. Bardzo dużo czytam. Pasja – zawsze jest obecna w moim życiu. Czegokolwiek się podejmuję. Uwielbiam poznawać ludzi – ich poglądy, zainteresowania, marzenia, przemyślenia, motywacje. To wszystko mnie inspiruje.

Zawodowo od lat 90-tych współpracuję z ludźmi: kiedyś jako konsultant ds. rekrutacji, a potem (od roku 2000) jako specjalista, manager i na końcu dyrektor działu HR. Rynek pracy znam z obserwacji i doświadczeń jako konsultant i manager reprezentujący różnych pracodawców (prywatnych i międzynarodowych korporacji).

Be Yourself rozwijam z potrzeby dzielenia się swoim doświadczeniem, wiedzą oraz przemyśleniami w zakresie przyszłości rynku zawodowego!

bogdan Nasi konsultanci

Bogdan Chodkowski

partner zarządzający

Powiedzieli napisz o sobie. Potrzebujemy materiału na stronę…..

Kim jestem? Szczęśliwym ojcem, pasjonatem życia. Odkrywcą możliwości. Kreatorem rozwiązań i pomysłów. Czasami niepokorny, w większości kreatywny. Lubię pracować, tworzyć, wspierać. Praca z ludźmi i dla ludzi – mój ideał. A co jakiś czas potrzebuję samotności. Uwielbiam czytać. Kocham piłkę nożną (jestem fanem LFC!).

Poza tym, mam ponad 20 lat doświadczenia w branży doradczej. Byłem headhunterem, doradcą, coachem. Przeprowadziłem ponad 400 projektów rekrutacyjnych oraz wspierałem ponad 500 osób w grupowych i indywidualnych projektach rozwoju kariery. Akredytowany konsultant Facet5 (jednego z najbardziej wszechstronnych i nowoczesnych kwestionariuszy diagnozy osobowości zawodowej).

Be Yourself rozwijam z potrzeby dzielenia się wiedzą i wiary w możliwości ludzkiego potencjału!

mrug Nasi konsultanci

Małgorzata Mrug

partner współpracujący

Trener biznesu, coach, konsultant, asesor, facylitator, mentor, współautorka aplikacji i serwisu MójTrener.edu.

Absolwentka Wydziału Nauk Społecznych na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Posiada uprawnienia pedagogiczne do kształcenia w zakresie wiedzy o społeczeństwie i przedsiębiorczości. Podyplomowo wykształcona w zakresie psychologii zarządzania, mediacji i negocjacji oraz zarządzania wartością klienta. Ukończyła Akademię Trenera na WSB w Poznaniu. Certyfikowany coach ICC. Akredytowany konsultant Insights Discovery, Insights Navigator, Discovery Full Circle, Extended DISC oraz TTI Success Insights. Trener zarządzania projektami w metodyce TenStep™.

 Od 22 lat aktywna zawodowo. 13 lat na stanowiskach menedżerskich. Swoje doświadczenie czerpie z bardzo różnych branż i kultur organizacyjnych, począwszy od jednej z największych korporacji spożywczych, po prywatną firmę telekomunikacyjną sektora MŚP. W badaniu kompetencji menedżerskich otrzymała wynik o 26% wyższy od średniej.

 Od 12 lat trener biznesu. Specjalizuje się w zagadnieniach praktyki menedżerskiej, zarządzania ludźmi, psychologicznych aspektów relacji interpersonalnych i efektywności osobistej oraz negocjacji. Przeprowadziła ponad 7500 godzin warsztatów.

 Jednocześnie realizuje działania doradcze, które mają na celu zdefiniowanie bieżącej sytuacji w organizacji a następnie doprowadzenie do pożądanej zmiany. Jest praktykiem w obszarach związanych z doradztwem menedżerskim, HR, sytuacyjnym, w zakresie organizacji szkoleń i doradztwem rozwojowym z wykorzystaniem Profili Indywidualnych Insights Discovery lub Extended DISC. Równolegle ze szkoleniami i usługami doradczymi, prowadzi procesy coachingowe w ramach coachingu menedżerskiego (executive coaching), coachingu narzędziowego (coaching on-the-job), coachingu rozwojowego (life coaching) i coachingu zespołowego (team coaching). Wspiera grupy w identyfikowaniu i rozwiązywaniu problemów metodą facylitacji.

Prowadzi zajęcia dla studentów/słuchaczy Politechniki Łódzkiej, Uniwersytetu im. A. Mickiewicza, Uniwersytetu Łódzkiego i Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu. W WSB jest Konsultantem Programowym na kierunku studiów podyplomowych „Negocjacje i mediacje”.

 Referencje dostępne na www.mrug.pl.

Przyjaźnimy się z wieloma autorytetami w swoich dziedzinach, którzy wspomagają nas przy większych, badź skomplikowanych projektach.