nasi konsultanci

To, co się dzieje na rynku pracy dzisiaj i w przyszłości wymaga stałego rozwoju osobistego i zawodowego. Twoja efektywność osobista i zawodowa dzisiaj i jutro wymaga wiedzy i konkretnych umiejętności.

Właśnie dlatego stworzyliśmy dla Ciebie zespół ekspertów w swoich dziedzinach.

Razem z nimi łączymy naszą wiedzę i doświadczenie, dzięki którym otrzymasz skuteczne wsparcie w efektywnym zarządzaniu swoją przyszłością zawodową.

nasi konsultanci

Poznaj naszych ekspertów

ela scaled Nasi konsultanci

Elżbieta Gierlicz

partner zarządzający

Pasjonują mnie ludzie, książki i filmy. Bardzo dużo czytam. Pasja – zawsze jest obecna w moim życiu. Czegokolwiek się podejmuję. Uwielbiam poznawać ludzi – ich poglądy, zainteresowania, marzenia, przemyślenia, motywacje. To wszystko mnie inspiruje.

Zawodowo od lat 90-tych współpracuję z ludźmi: kiedyś jako konsultant ds. rekrutacji, a potem (od roku 2000) jako specjalista, manager i na końcu dyrektor działu HR. Rynek pracy znam z obserwacji i doświadczeń jako konsultant i manager reprezentujący różnych pracodawców (prywatnych i międzynarodowych korporacji).

Be Yourself rozwijam z potrzeby dzielenia się swoim doświadczeniem, wiedzą oraz przemyśleniami w zakresie przyszłości rynku zawodowego!

bogdan Nasi konsultanci

Bogdan Chodkowski

partner zarządzający

Powiedzieli napisz o sobie. Potrzebujemy materiału na stronę…..

Kim jestem? Szczęśliwym ojcem, pasjonatem życia. Odkrywcą możliwości. Kreatorem rozwiązań i pomysłów. Czasami niepokorny, w większości kreatywny. Lubię pracować, tworzyć, wspierać. Praca z ludźmi i dla ludzi – mój ideał. A co jakiś czas potrzebuję samotności. Uwielbiam czytać. Kocham piłkę nożną (jestem fanem LFC!).

Poza tym, mam ponad 20 lat doświadczenia w branży doradczej. Byłem headhunterem, doradcą, coachem. Przeprowadziłem ponad 400 projektów rekrutacyjnych oraz wspierałem ponad 500 osób w grupowych i indywidualnych projektach rozwoju kariery. Akredytowany konsultant Facet5 (jednego z najbardziej wszechstronnych i nowoczesnych kwestionariuszy diagnozy osobowości zawodowej).

Be Yourself rozwijam z potrzeby dzielenia się wiedzą i wiary w możliwości ludzkiego potencjału!

Anna Dziaduszynska Nasi konsultanci

Anna Dziaduszyńska

partner merytoryczny

Lubię jak coś się dzieje, jak nie jest łatwo, lubię próbować nowych rzeczy, nie zniechęcam się przy pierwszych niepowodzeniach. Praca z ludźmi i wśród ludzi jest dla mnie źródłem energii.

Moje, ponad 20 letnie, doświadczenie zawodowe w dużej mierze związane jest z szeroko pojętym HR, od firm konsultingowych po zarządzanie tym obszarem wewnątrz organizacji. Mam na swoim koncie wiele (po setce przestałam liczyć) zakończonych z sukcesem procesów rekrutacyjnych, wdrażałam HR w startup’owej organizacji, wspólnie z managerami liniowymi budowaliśmy narzędzia, które wspierały nasz biznes. Pracowałam także w firmach sprzedażowych. Najwięcej satysfakcji przynoszą mi wszystkie projekty związane z rozwojem.

W głębi duszy czuję się sprzedawcą. Zdobytą przy okazji współpracy z obszarem sprzedaży wiedzę od 4 lat wykorzystuję w bezpośrednim kontakcie z klientem zarówno indywidualnym jak i biznesowym.

Przyjaźnimy się z wieloma autorytetami w swoich dziedzinach, którzy wspomagają nas przy większych, badź skomplikowanych projektach.